Inwestycja

Zainwestuj w nieruchomość nad morzem

To Twój wkład w spokój — teraz i w przyszłości

Zakup apartamentu nad morzem to dla wielu osób ważny życiowy krok. Warto spojrzeć na niego szerzej i potraktować go jako rozsądne ulokowanie kapitału. Niezależnie od tego, czy planujesz samemu korzystać z zalet takiej nieruchomości, czy też zdecydujesz się na jej wynajmowanie, można powiedzieć, że już zyskałeś.

Wolne działki nad Bałtykiem od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród inwestorów. Jednak tylko te położone naprawdę atrakcyjnie są gwarancją tego, że z roku na rok wartość inwestycji będzie rosła. Rogowo Pearl, ulokowane w cichej enklawie między plażą a brzegiem jeziora, do tego blisko większych miejscowości, jest szczególnym miejscem.

W symbiozie z naturą

Tutaj chce się spędzać czas

Apartamenty to kompleks 5 budynków zlokalizowanych na mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Resko. Ta unikatowa lokalizacja sprawia, że jest tu wszystko, czego potrzeba, aby komfortowo zamieszkać lub zatrzymać się na krótszy czy też dłuższy urlop. 

Z jednej strony otoczenie zachęca do relaksu, z drugiej pozwala na realizację wielu aktywności. Można tu jeździć na rowerze, pływać, uprawiać sporty wodne lub spacerować. Wszystko to w miejscu bardzo bezpiecznym i jednocześnie zapewniającym prywatność. 

Teren należący do Rogowo Pearl to także niewielki las. Można tu zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzić czas z dziećmi. Na najmłodszych czeka tu specjalna strefa, w której mogą się swobodnie się pobawić. Zaplanowaliśmy otoczenia tak, aby zaspokoić potrzeby różnych osób. Kompleks jest zatem odpowiedni zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak i osób dojrzałych.

W standardzie „pod klucz”

czyli gotowe, żeby w nich zamieszkać

W Rogowo Pearl zadbaliśmy o każdy element: wybór najlepszego miejsca, komfortowe zagospodarowanie terenu oraz korespondującą z naturą architekturę. Jednak to nie wszystko. Chcemy, aby klienci, którzy decydują się na zakup apartamentu nad Morzem Bałtyckim, nie musieli zmagać się z trudami remontu. Oddalenie od miejsca zamieszkania z pewnością nie ułatwia tego przedsięwzięcia. 

W mieszkaniach wykonano wszystkie najważniejsze prace wykończeniowe. Wystarczy, że przewieziesz meble, zadbasz o niezbędne dodatki i akcesoria, a będziesz mógł zacząć korzystać z dostępnej przestrzeni. Do tego, jeśli dokonasz zmian aranżacyjnych, Twoja nieruchomość zyska indywidualny charakter. Nie jesteś więc skazany na powielanie tego samego układu i standardowych rozwiązań. To zaledwie baza, którą możesz wykorzystać do tego, aby stworzyć wygodną dla Ciebie przestrzeń. 

Zarabiać czy wypoczywać?

Tu możesz robić jedno i drugie

Miejsce, do którego możesz przyjechać na weekend. Bez konieczności rezerwowania noclegu. W otoczeniu, które dobrze znasz. Trochę jak w domu, ale jednak z możliwością oderwania się od codzienności. W Rogowo Pearl możesz wygodnie zamieszkać lub odwiedzać to miejsce tak często, jak tylko chcesz. 

Jednocześnie zakup apartamentu to Twój kapitał na bezpieczną przyszłość. Budynek o wysokim standardzie, położony w atrakcyjnej okolicy, z każdym rokiem zyska coraz większą wartość. To sposób na rozsądne ulokowanie kapitału nawet w niepewnych czasach.

Rogowo Pearl może stać się Twoją prywatną przystanią nad Bałtykiem. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Umów rozmowę

Stań się częścią Rogowo Pearl i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!