O nas

lat doświadczenia
lat w Polsce
Zrealizowanych projektów
Zadowolonych klientów

BELGIJSKA PRECYZJA

PRZENIESIONA NAD POLSKIE WYBRZEŻE

Jesteśmy belgijską spółką, która zadebiutowała w Polsce w 2005 roku. Nasze korzenie wpłynęły na to, jak prowadzimy nasz biznes. Belgia słynie z wyrafinowanej architektury, która nie tylko zdobi przestrzeń, ale również komponuje się z naturalnym krajobrazem. Właśnie takie podejście do estetyki przyświeca nam w realizowanych projektach. 

Ambitne projekty

docenione przez wymagających klientów

Od 40 lat tworzymy obiekty biurowe, mieszkalne i kompleksy wypoczynkowe, które ułatwiają użytkownikom codzienne funkcjonowanie. Nasi klienci doceniają wysoką jakość wykończeń, funkcjonalność przestrzeni oraz estetykę. Teraz także Ty możesz dołączyć do grona osób, które miały okazję przekonać się o tym, w jaki sposób działamy.

Specjalnością Burco jest nie tylko budowa kompleksów w atrakcyjnych, nadmorskich miejscowościach, ale też umiejętność tworzenia długofalowych relacji z klientami. Sporo grupa osób współpracuje z nami regularnie i decyduje się na zakup kolejnych nieruchomości przeznaczonych na inwestycje. Jesteśmy także dumni z tego, że często trafiają do nas osoby, którym polecono nasze usługi. To dla nas najlepsza rekomendacja.

Perła Rogowo

powstała z belgijskiego doświadczenia

Aktualnie naszym najważniejszym projektem jest kompleks luksusowych apartamentów Rogowo Pearl. Podobnie jak w przypadku innych realizacji, także tutaj wybraliśmy najlepsze miejsca pod inwestycję i zaprojektowaliśmy obiekty z myślą o wpasowaniu ich w lokalny charakter. Zadbaliśmy zarówno o same lokale mieszkalne, jak i infrastrukturę. Całość tworzy miejsce, w którym możesz znaleźć swój drugi dom.

Położone nieopodal Kołobrzegu apartamenty to nie tylko enklawa zlokalizowana między brzegiem morza a taflą jeziora. To także wygodna infrastruktura, którą przemyśleliśmy w najdrobniejszym szczególe. Na miejsce dotrzesz specjalnie poprowadzoną drogą dojazdową. Kompleks ma wybudowane wygodne chodniki, oświetlenie, zapewniony przestronny parkingi. Całość otaczają tereny zielone i rekreacyjne. Wszystko, czego potrzebujesz, będziesz mieć w zasięgu ręki.

Umów rozmowę

Stań się częścią Rogowo Pearl i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!