Lokalizacja

Odkryj miejsce, w którym natura

tworzy zgodny duet z komfortowym miejscem do życia

Rogowo zajmuje wyjątkowe miejsce wśród nadmorskich miejscowości położonych nad Bałtykiem. Jest tu zielono, spokojnie i jednocześnie bardzo różnorodnie. Walory tej lokalizacji doceniono, przyznając jej status obszaru Natura 2000. Tytuł ten otrzymują najpiękniejsze zakątki kraju, które objęte są szczególną ochroną. Ścisłe regulacje, które się z tym wiążą, sprawiają, że każda ingerencja człowieka musi być przemyślana i planowana tak, aby nie zniszczyć tego terenu.

Wzburzone morze czy spokojna tafla jeziora?

Tu nie musisz wybierać

Kompleks Rogowo Pearl zachęca do aktywnego wypoczynku. Morskie wybrzeże, fale, szerokie plaże oraz spokojniejsze jezioro z pomostem umożliwiają uprawianie różnych sportów wodnych. W pobliskim Dźwirzynie znajdziesz przystań i szkółkę żeglarską dla dzieci. Można tu zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem i windsurfingiem, a także pożeglować. 

Pobliskie ścieżki są idealne do biegania, jazdy na rowerze i uprawiania nordic walkingu. Mało uczęszczana plaża to świetnie miejsce do porannych spacerów lub oglądania zachodów słońca. Wybierz się na samotną przechadzkę, wypad z rodziną lub spacer z czworonogiem. Każdy będzie się tu dobrze czuł. 

Spokojna okolica

tuż obok tętniącego życiem, nadmorskiego kurortu

Plusem lokalizacji kompleksu jest też bliskość większych miejscowości, które oferują odwiedzającym liczne atrakcje. Jeśli znudzi Ci się sielska okolica Rogowa, zawsze możesz wybrać się do pobliskiego Kołobrzegu. Nieco dalej jest równie urokliwe Ustronie Morskie. Zyskasz zatem świetną bazę wypadową. Spędzisz czas w różnorodny sposób. W zależności od nastroju możesz zdecydować, na co masz ochotę. 

Planując wynajmowanie swojego apartamentu, bez większego problemu znajdziesz gości na cały sezon. Wspomożemy Cię w tym przedsięwzięciu, dbając o całą infrastrukturę oraz Twoją nieruchomość. Możesz zatem być spokojny o to, że inwestycja przyniesie Ci planowany zysk. 

Zarabiaj na atrakcyjnie położonym apartamencie nad morzem lub samodzielnie korzystaj z potencjału takiego rozwiązania. To miejsce zapewni Ci wiele możliwości. 

Umów rozmowę

Stań się częścią Rogowo Pearl i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!